KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17569067

nr 1756 9067

Curt Clemens

(1911-1947), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 43. Olja på pannå, 21x26cm, yttermått inklusive ram: 36x40cm

Curt Clemens, född 1911 i Stockholm, död 1947, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 23:40:31)
Uppdatera
Visning

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 20:36:21

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Curt Clemens

Läs mer om Curt Clemens